Dreams Wallpapers&Fabrics olarak duvar kağıdı, duvar kaplaması ve kumaş alanlarında faaliyet göstermeye 1995 yılında başladık. Bugün, sektörümüzün en saygın tedarikçilerinden bir tanesi konumundayız. Dünyadaki son trendleri takip etmeye büyük önem vermekteyiz ve uluslararası üne sahip ödüllü firmalar ile çalışmaktayız.

1995'den beri ürün kalitesi, tasarımı ve çeşitliliği bizim için ön planda yer almaktadır. dw&f olarak en büyük amacımız, tüketicilere her tür duvar kağıdı, duvar kaplaması ve döşemelik/perdelik kumaş alternatiflerini içeren kapsamlı koleksiyonlar sunmaktır.

Temsilcisi olduğumuz markalar; Arlin, NLXL, Fromental, Decori & Decori, Roberto Cavalli, Gianfranco Ferre, Blumarine, Roomates, Acker, Texdecor, Tekko, Casadeco, Casadeco Fabrics, Zuber, Scion, Anthology, Harlequin, Morris&Co, Sanderson, Zoffany, Libeco Home, James Malone ve ünlü desingnerlarla iş birliği yapan York. Ürün gamımızda, doğal malzemelerden üretilen ve %100 el yapımı olan "exclusive" duvar kaplamaları koleksiyonları da yer almaktadır.

Fenerbahçe mağazamızda tüketicilere yönelik perakende satış hizmeti sunmaktayız. Bayi ağımız her geçen gün genişlemekle beraber koleksiyonlarımız bayilerimiz aracılığı ile İstanbul'un yanı sıra Türkiye genelinde, ayrıca Kıbrıs ve İran'da satışa sunulmaktadır. Keyap'daki merkez ofisimizde tüketicilere, bayilere ve projelere yönelik satış hizmeti vermekteyiz.

DREAMS ile düşlerinizdeki mekanları yaratın.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et